Are you ready to rep your school?

Dekalb - South

Boys

Ultimate Underclassmen

9th – 11th Grade

  • Chase Ballard - Arabia Mountain
  • Franklin Champion - Arabia Mountain
  • Devin Longstreet - Columbia
  • Liron Thomas - Columbia
  • Eric Gains - Lithonia
  • Cyrus Corker - Lithonia
  • Julius Coleman - Miller Grove
  • Tyreik Boyd - Miller Grove
  • Zyair Green - Miller Grove
  • Terrell Curb - MLK
  • D'Vonja "DJ" Frett - MLK
  • Eugene Brown - Southwest Dekalb
  • Jarrett Walton - Southwest Dekalb
  • Kadrius "KD" Johnson - Southwest Dekalb
  • Jeff Daniels - Cedar Grove
  • Chris Carter - Cedar Grove
  • Connor Wiley - McNair
  • #4 - Tucker
  • #15 - Tucker
  • Jermonte Hill - Tucker
  • Braylon Seals - Tucker
  • Khail White - Towers

Super Seniors

12th Grade

  • Ridge Turner - Arabia Mountain
  • Damilola Akendele - Arabia Mountain
  • Ralph Martin Jr - Columbia
  • Miguel Shaw - Columbia
  • Brycen Rockclief - Lithonia 
  • Justin Miles - Lithonia
  • N'Kyzle Hawkins - Lithonia 
  • Michael Cook - MLK
  • Kobe Rosemond - MLK 
  • Darmir Hawthorne - MLK
  • James Glisson - Southwest Dekalb
  • Myles Love - Southwest Dekalb
  • Devin Barnes - Cedar Grove
  • Kennard Cummings - Cedar Grove
  • Isaiah McClary - McNair
  • Nathaniel Ogbu - Tucker
  • Nicholas Watson - Tucker
  • Corey Moore - Towers

Girls

Super Seniors

12th Grade

  • Alina Shoemaker - Arabia Mountain
  • Kennedy Manning - Arabia Mountain
  • Shontrice Austin - Columbia
  • Daziya Hairston - MLK
  • Amariah Stanard - Tucker
  • Tamia Randall - McNair
  • Yaria Sanders - Southwest Dekalb
  • Lanee Edwards - Southwest Dekalb
  • Ravern Thurman - Southwest Dekalb
  • Caniece Collins- Southwest Dekalb
  • Antoniya Hicks - Cedar Grove
  • N'layria Perkins - Lithonia 

Ultimate Underclassmen

9th – 11th

  • Keandria Middlebrook - Arabia Mountain
  • Jordyn Ward - Arabia Mountain
  • Sydney Bunkley - Arabia Mountain
  • Rickayla Johnson - Cedar Grove
  • Lelah Easterly - Cedar Grove
  • Constance Thomas - Columbia
  • India Terrell - Columbia
  • Daija Carr - Columbia
  • Ashlyn Green - MLK
  • India High - McNair
  • Miracle Thomas - McNair
  • Jayla Kimbrough - Southwest Dekalb
  • Miracle Thomas - Southwest Dekalb
  • Andrienna Brownlee - Southwest Dekalb
  • Diamond Jones - Lithonia
  • Savannah Davis - Towers




Dekalb - South

Middle Madness

7th - 8th Grade

Middle Madness

7th - 8th Grade

  • #1 - Cedar Grove
  • Josh Daniels - Cedar Grove
  • #12 - Cedar Grove
  • Kenton Tait - Chapel Hill
  • Kevin Bruce - Salem 
  • Malachi Jackson - McNair
  • #10 - McNair
  • #11 - Cedar Grove
  • Myori Pruitt - Champion
  • Jayla Thomas - Champion
  • Aaliyah Ismael - Champion
  • Shawna Chestnut - Chapel Hill 
  • Lindsey Myles - Miller Grove
  • Brooklyn Scrubb - Miller Grove
  • Nia Anderson - Salem
  • Tekerriah Jones - Salem
  • #2 - McNair
  • #1 - McNair
  • Alika Dougherty - Lithonia 
  • Laila Williams - Lithonia 
  • Camille Files - Wadsworth Magnet
  • Aliva Mathis - Redan 
  • Jeordyn Collier - Redan